CRIMILAW – Europejskie prawo i postępowanie karne – szkolenie dla radców prawnych

0
Black wooden paragraph the symbol of law in court library with legal codes. Law concept

W październiku br. odbędzie się III sesja programu CRIMILAW, w Polsce kierowanego do radców prawnych, którego tematyka obejmuje europejskie prawo i postępowanie karne.

Trzecia sesja odbędzie się w formie dwóch modułów online w terminie 4?8 października oraz 11?15 października. Do udziału w programie zaprasza Komisja Zagraniczna Krajowej Rady Radców Prawnych.

Szczegółowy program III sesji online będzie tożsamy z poprzednimi sesjami. Celem programu CRIMILAW jest przeszkolenie w sumie 360 prawników z kilku krajów UE z zakresu tematyki karnej (w tym 60 radców prawnych z Polski), przygotowanie materiałów szkoleniowych wieńczących cykl webinariów/seminariów CRIMILAW, a także umożliwienie międzynarodowego networkingu.

Obecnie ze względu na sytuację epidemiologiczną w Europie program CRIMILAW realizowany będzie online poprzez platformę e-learningową Canvas. Jeżeli sytuacja ulegnie poprawie, wówczas planowane są seminaria stacjonarne w wybranych krajach partnerskich programu (Włochy, Hiszpania, Francja, Węgry, Cypr, Grecja, Polska).

Udział w programie jest odpłatny ? wynosi 40 euro i obejmuje zarówno uczestnictwo, jak i dostęp do materiałów szkoleniowych. Pobrana opłata zostanie w całości przekazana na rachunek Europejskiej Fundacji Prawników ELF jako wkład własny w program CRIMILAW, który jest dofinansowany ze środków Unii Europejskiej.

Zapisy: https://www.webankieta.pl/ankieta/652558/formularz-zgloszeniowy-iii-sesja-programu-crimilaw.html

Red., www.kirp.pl