XX OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA RADCÓW PRAWNYCH I APLIKANTÓW W TENISIE

0

Kilkadziesiąt osób rywalizowało na kortach Arki Gdynia podczas XX Ogólnopolskich Mistrzostw Radców Prawnych i Aplikantów w Tenisie. Organizatorem wydarzenia była Fundacja Radców Prawnych „Subsidio Venire”. W turnieju, który odbył się w dniach 19–21 sierpnia, udział wzięli radcowie prawni z całej Polski oraz przedstawiciele innych zawodów prawniczych.

Uroczystość zakończenia XX Ogólnopolskich Mistrzostw Radców Prawnych i Aplikantów w tenisie poprowadzili Michał Korwek – Prezes Zarządu Fundacji Radców Prawnych „Subsidio Venire” oraz Piotr Zarzecki – dyrektor turnieju. Najlepszą tenisistką turnieju została Joanna Olszówka-Zarzecka (OIRP w Katowicach), zaś najlepszym tenisistą turnieju został Piotr Zarzecki (OIRP w Katowicach). Puchar dla gracza fair play w tym roku otrzymała Marzena Kucharska-Derwisz (OIRP w Lublinie) za wytrwałość i grę z kontuzją. Puchar dla najstarszego duchem zawodnika turnieju trafił w ręce Andrzeja Nowickiego (OIRP w Katowicach).

Patronat nad wydarzeniem objęła Krajowa Rada Radców Prawnych, natomiast patronat medialny sprawował „Trójmiejski Magazyn Prestiż” oraz dwumiesięcznik „Radca Prawny”. Partnerami organizacyjnymi były Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. oraz wydawnictwo C.H. Beck. Upominki dla wszystkich uczestników ufundowała firma Farmona.

Turniej nie odbyłby się bez zaangażowania i wsparcia finansowego okręgowych izb w Gdańsku, Katowicach i Lublinie oraz KIRP, którym Fundacja Radców Prawnych „Subsidio Venire” składa szczególne podziękowanie za współpracę.

Zwycięzcy poszczególnych kategorii:

Kategoria singiel kobiet OPEN

I miejsce: Joanna Olszówka-Zarzecka (OIRP w Katowicach)

II miejsce: Magdalena Szepczyńska-Bielawska (OIRP w Krakowie)

III miejsce: Joanna Ansion-Dzik (OIRP w Opolu)

III miejsce: Marzena Kucharska-Derwisz (OIRP w Lublinie)

Kategoria kobiety goście

I miejsce: Iwona Skrok

Kategoria singiel mężczyzn OPEN

I miejsce: Paweł Bilicki (OIRP w Szczecinie)

II miejsce: Bartłomiej Cherka (OIRP w Warszawie)

III miejsce: Jakub Borowski (OIRP w Olsztynie)

III miejsce: Patryk Ryszewski (OIRP w Warszawie)

Kategoria singiel mężczyzn 36+

I miejsce: Bartosz Paczesny (OIRP w Gdańsku)

II miejsce: Michał Radziejewski (OIRP w Gdańsku)

III miejsce: Piotr Pliś (OIRP w Rzeszowie)

III miejsce: Marek Stegienta (OIRP w Gdańsku)

Kategoria singiel mężczyzn 46+

I miejsce: Piotr Zarzecki (OIRP w Katowicach)

II miejsce: Jarosław Dobrowolski (OIRP w Poznaniu)

III miejsce: Marek Duszyński (OIRP w Lublinie)

III miejsce: Waldemar Sikorski (OIRP w Poznaniu)

Kategoria singiel mężczyzn 56+

I miejsce: Romuald Piątkowski (OIRP w Łodzi)

II miejsce: Janusz Dziedzic (OIRP w Warszawie)

III miejsce: Bogdan Dobija-Dziubczyński (OIRP w Gdańsku)

III miejsce: Jan Kłysz (OIRP w Zielonej Górze)

Kategoria singiel mężczyzn 66+

I miejsce: Andrzej Nowicki (OIRP w Katowicach)

Kategoria mężczyźni goście

I miejsce: Bartłomiej Witucki

II miejsce: Janusz Rodziewicz

Kategoria debel kobiet OPEN

I miejsce: Joanna Ansion-Dzik (OIRP w Opolu), Joanna Olszówka-Zarzecka (OIRP w Katowicach)

II miejsce: Marzena Kucharska-Derwisz (OIRP w Lublinie), Magdalena Szepczyńska-Bielawska (OIRP w Krakowie)

Kategoria debel mężczyzn:

I miejsce: Bartosz Paczesny (OIRP w Gdańsku), Michał Radziejewski (OIRP w Gdańsku)

II miejsce: Jarosław Dobrowolski (OIRP w Poznaniu), Marek Stegienta (OIRP w Gdańsku)

III miejsce: Jan Kłysz (OIRP w Zielonej Górze), Paweł Bilicki (OIRP w Szczecinie)

III miejsce: Jakub Sewerynik (OIRP w Warszawie), Piotr Zarzecki (OIRP w Katowicach)

Kategoria mikst OPEN

I miejsce: Joanna Olszówka-Zarzecka (OIRP w Katowicach), Piotr Zarzecki (OIRP w Katowicach)

II miejsce: Joanna Ansion-Dzik (OIRP w Opolu), Marek Stegienta (OIRP w Gdańsku)

III miejsce: Magdalena Szepczyńska (OIRP w Krakowie), Jakub Sewerynik (OIRP w Warszawie)

III miejsce: Iwona Skrok, Janusz Rodziewicz

W turnieju pocieszenia mężczyzn nagrodzeni zostali:

I miejsce: Jakub Sewerynik (OIRP w Warszawie)

II miejsce: Michał Korwek (OIRP w Olsztynie)

Red., www.kirp.pl