Dlaczego warto mieć wizytówkę w wyszukiwarce szukajradcy.pl

0
Fot. Pixabay

Jakie są korzyści z posiadania konta na platformie e-kirp.pl i zarejestrowania się w ogólnopolskiej wyszukiwarce szukajradcy.pl można było dowiedzieć się podczas spotkania online 27 września z członkami Prezydium KRRP.

? Ogólnopolska wyszukiwarka szukajradcy.pl funkcjonuje od maja tego roku, obecnie jest w niej zarejestrowanych niemal 1500 radców ? swoją wizytówkę może w niej stworzyć każdy radca prawny. Jest to nowoczesne i profesjonalne narzędzie, wokół którego zbudowana została tegoroczna akcja promocji zawodu ? powiedziała Wiceprezes KRRP Aleksandra Gibuła, rozpoczynając spotkanie. ? Odesłanie do szukajradcy.pl to bardzo konkretna informacja i ułatwienie dla klientów w znalezieniu pomocy prawnej. Tym bardziej że nasza wyszukiwarka jest w pełni wiarygodna, są w niej wyłącznie wizytówki profesjonalnych pełnomocników ? radców prawnych.

? Tegoroczna kampania promocji zawodu była największą w historii samorządu radców prawnych ? podkreślił Prezes KRRP Włodzimierz Chróścik ? zaś kampania, którą planujemy w przyszłym roku będzie miała dwu-, a może nawet trzykrotnie większy zasięg. Choćby dlatego warto już dziś założyć wizytówkę w szukajradcy.pl i stopniowo rozbudowywać ją dodatkowymi treściami: poradami, linkami do publikacji, wzorami dokumentów. Planujemy też, aby za zamieszczanie takich materiałów w wyszukiwarce były przyznawane punkty szkoleniowe. Sekretarz Krajowej Rady Radców Prawnych Agnieszka Gajewska-Zabój opowiedziała o nowej platformie e-kirp.pl, której częścią jest wyszukiwarka szukajradcy.pl. ? Platforma e-kirp.pl jest nieustannie rozbudowywana ? obecnie składa się z czterech modułów: ?Twoja wizytówka?, ?Szkolenia?, ?Ważne informacje? i ?Zarządzanie zgodami?. Moduł ?Twoja wizytówka? umożliwia stworzenie zindywidualizowanego profilu zawodowego, który będzie widoczny w wyszukiwarce szukajradcy.pl. Profil może być rozbudowywany o porady prawne, wzory dokumentów, linki do publikacji czy udostępnienie materiałów z YouTube?a. Warto też zwrócić uwagę na moduł ?Szkolenia?, w którym można znaleźć wszystkie szkolenia, jakie KIRP przygotowała dla radców prawnych i aplikantów, zarówno w formie e-learningu, jak i szkoleń prowadzonych online. Moduł ?Szkolenia? zawiera informacje o punktach szkoleniowych oraz umożliwia wygenerowanie certyfikatów